CAT

/

ES

/

EN

BENVINGUTS ESCOLA D'ART I SUPERIOR DE DISSENY D'OLOT

Newsletter

2017

1r PREMI ALS CODIC
Premis del Col·legi de Dissenyadors Gràfics de Catalunya
Selecció als Premis Emporia d'Arquitectura Efímera
Premis Salvador Reixach

2016

1r Premi Concurs Cartell Tossols-Basil
1r Premi Catskills Gràfic
Premis Kibuc
Guardó als Premis Argo
3r al CatSkills d'Il-lustració
Premi Swabstairs
Selecció als Premis FAD d’Arquitectura i Interiorisme
Selecció Sala d'Actes als Premis d'Arquitectura de les comarques de Girona
1r Premi als PremisJosep Albert Mestre
Selecció als Premis d'Arquitectura de les comarques de Girona
Premiats per pintar els murs de TV3
3 seleccionats al Premis Crac de la UdG
Premi Emporia Plata - Lluèrnia
Premi Emporia Plata -Pessebre

2015

Premi Concurs Cartell Festa Major de Platja d'Aro
Concurs Cartell Festes del Tura
1r Premi Concurs Cartell Tossols-Basil
1r Premi als CODIC
Selecció als Premis FAD d'Arquitectura i Interiorisme
1r Premi Fira del Conte de Medinyà
1r Premi Nacional Josep Albert Mestre
1r Premi Concurs de Pintura Ràpida
Premi als Premis d'Arquitectura de les comarques Gironines
Premi Emporia Or
Premi Emporia Selecció
1r Premi Emprenedoria Catalunya
1r Premi Emprenedoria Girona

2014

2n Premi Concurs Postal de Nadal
1r Premi de Dibuix
1r Premi al III Concurs a l'Emprenedoria a la FP
Premi concurs cartell Platja d'Aro. 2014

2013

1r Premi Captuframe 2013
Selecció al Concurs Yellow Boots
Emporia, Premis Nacionals d'Arquitectura Efímera
Concurs Cartell Festa Major de Sant Andreu de Serinyà
Somriures que alimenten
1r Premi Concurs Instagram A-Petit per en Xavier Moliner
2n Premi Disseny Gots Fires de Girona
Cartell Festa Major de Platja d'Aro 2013
L'Albert Gimenez 1r Premi al Memorial Albert Ramon Estarriol
Laus Bronze Estudiants 2013
3r Premi als CODIC per a l'Ivan Fuentes
2n Premi per la Clàudia Mata
L'Alba Danés seleccionada a la Biennal Internacional
L'Albert Parés guanya el concurs del cartell de Festes del Tura 2013
Premi ESDI - Ramón Llull
Seleccionats al Concurs Internacional de Dibuix i d’Humor Gràfic Esportiu
Premi Joan Llaveries
Concurs de la imatge gràfica de la fira del conte de Medinyà 2013.
XIII Biennal de Disseny d'Interiors
Cartell del Carnaval infantil

2012

Guardó CNJC
Premis CODIC
Premis Gidi
Concurs Art Jove de Sants
Premis Salvador Reixach
Concurs de pintura Humet-Saula

2011

Premis 1996-2012

2017

1r PREMI ALS CODIC
Premis del Col·legi de Dissenyadors Gràfics de Catalunya
Selecció als Premis Emporia d'Arquitectura Efímera
Premis Salvador Reixach

2016

1r Premi Concurs Cartell Tossols-Basil
1r Premi Catskills Gràfic
Premis Kibuc
Guardó als Premis Argo
3r al CatSkills d'Il-lustració
Premi Swabstairs
Selecció als Premis FAD d’Arquitectura i Interiorisme
Selecció Sala d'Actes als Premis d'Arquitectura de les comarques de Girona
1r Premi als PremisJosep Albert Mestre
Selecció als Premis d'Arquitectura de les comarques de Girona
Premiats per pintar els murs de TV3
3 seleccionats al Premis Crac de la UdG
Premi Emporia Plata - Lluèrnia
Premi Emporia Plata -Pessebre

2015

Premi Concurs Cartell Festa Major de Platja d'Aro
Concurs Cartell Festes del Tura
1r Premi Concurs Cartell Tossols-Basil
1r Premi als CODIC
Selecció als Premis FAD d'Arquitectura i Interiorisme
1r Premi Fira del Conte de Medinyà
1r Premi Nacional Josep Albert Mestre
1r Premi Concurs de Pintura Ràpida
Premi als Premis d'Arquitectura de les comarques Gironines
Premi Emporia Or
Premi Emporia Selecció
1r Premi Emprenedoria Catalunya
1r Premi Emprenedoria Girona

2014

2n Premi Concurs Postal de Nadal
1r Premi de Dibuix
1r Premi al III Concurs a l'Emprenedoria a la FP
Premi concurs cartell Platja d'Aro. 2014

2013

1r Premi Captuframe 2013
Selecció al Concurs Yellow Boots
Emporia, Premis Nacionals d'Arquitectura Efímera
Concurs Cartell Festa Major de Sant Andreu de Serinyà
Somriures que alimenten
1r Premi Concurs Instagram A-Petit per en Xavier Moliner
2n Premi Disseny Gots Fires de Girona
Cartell Festa Major de Platja d'Aro 2013
L'Albert Gimenez 1r Premi al Memorial Albert Ramon Estarriol
Laus Bronze Estudiants 2013
3r Premi als CODIC per a l'Ivan Fuentes
2n Premi per la Clàudia Mata
L'Alba Danés seleccionada a la Biennal Internacional
L'Albert Parés guanya el concurs del cartell de Festes del Tura 2013
Premi ESDI - Ramón Llull
Seleccionats al Concurs Internacional de Dibuix i d’Humor Gràfic Esportiu
Premi Joan Llaveries
Concurs de la imatge gràfica de la fira del conte de Medinyà 2013.
XIII Biennal de Disseny d'Interiors
Cartell del Carnaval infantil

2012

Guardó CNJC
Premis CODIC
Premis Gidi
Concurs Art Jove de Sants
Premis Salvador Reixach
Concurs de pintura Humet-Saula

2011

Premis 1996-2012

Premi Emporia Plata - Lluèrnia




Premi Emporia Plata als Premis Nacionals d'Arquitectura Efímera.
Categoria a la millor il.luminació d'un espai efímer.

Projecte: Hommage à Monet
Lluèrnia 
2015. Festival de la llum i el foc 

Tutor: Xavier Moliner i Milhau
Alumnes de 4art de Grau de Disseny d'Interiors i de Disseny Gràfic de l'assignatura Optativa de Disseny de Muntatges Efímers: Marc Ortega, Laia Perez, Ariadna Sala, Priscila Sampaio, Denisse Ferrer, Cristina Muriscot i Mireia Llamas.

Enllaç als Premis Emporia

Enllaç a la galeria d'imatges del projecte